Aktuality - Všeobecné

7. říjen 2019

Francouzská riviéra 2019


V první polovině září se stejně jako před dvěma lety konal zájezd do oblasti Francouzské riviéry. Všichni účastníci využili možnosti vzít si jízdní kola. Program totiž s jejich využitím po celou dobu počítal. Základnou pro výlety do bližšího i vzdálenějšího okolí, ale i pro „plážování“, byl kemp Azur Rivage ve městečku Antheor, které je místní částí města St. Raphael.

Oblast Francouzské riviéry, také zvaná Azurové pobřeží, nabízí nepřeberné množství přírodních krás, kulturních památek a letovisek, které patří k turisticky nejvyhledávanějším místům Francie. Během týdenního pobytu jsme autobusem, pěšky či na kole navštívili pohoří Esterel, které fascinujícím způsobem dokresluje okolí města St. Raphael, pláž v nedalekém Agay, města St. Tropez, Port Grimaud, starobylý Gourdon, St. Paul, Antibes, nejhlubší evropský kaňon Verdon, jezero Lac de Sainte-Croix a další úchvatná místa, kterými jsme pouze projížděli.

O úspěšnosti akce a jejím pozitivním vnímání často rozhoduje počasí, které nám vyšlo takřka perfektně. Většinu pobytu bylo slunečno a teploty umožňovaly koupání téměř každý den. Deštivý byl pouze jeden den, který jsme strávili odpočinkem v kempu.

Průběh celého zájezdu můžeme hodnotit pouze kladně, program, jak byl plánován, byl beze zbytku naplněn, všichni bez újmy na zdraví přežili, počasí nám přálo. Děkujeme všem účastníkům, přejeme plno elánu v průběhu celého školního roku a budeme se, doufejme, těšit na shledanou na některé z dalších akcí.

Důležité odkazy

Kontakty

Střední zdravotnická škola Hranice
Nová 1820 
753 01 Hranice

tel.: 581 601 792
e-mail: szs@szs-hranice.cz
IČ: 00600903


Střední zdravotnická škola, Hranice, Studentská 1095 - ekatalog.czStřední školy s maturitní zkouškou - ekatalog.cz

AtlasŠkolství

AtlasŠkolství - kam na střední školu

Náhodná fotografie

Hranice

Střední zdravotnická škola Hranice
Nová 1820
753 01 Hranice

+420 581 601 792
szs@szs-hranice.cz

a

Partneři

Hledat obsah